Klub aerosquash, działający nieprzerwanie od 2010 roku, jest jednym z największych profesjonalnych klubów squasha w Warszawie. Klub zlokalizowany przy ulicy Wał Miedzeszyński 646 w historycznych budynkach dawnego zaplecza hangarowego lotniska na Gocławiu. Wyposażony jest w pięć w pełni certyfikowanych kortów do gry w squasha McWil Premium z legarowaną podłogą, dodatkowym wyciszeniem oraz klimatyzacją. Na miejscu znajduje się również sklepik sportowy i wypożyczalnia a także przestronny parking tuż przed wejściem do klubu. Dostępni są również wykwalifikowani trenerzy prowadzący zajęcia indywidualne i grupowe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, dokonywania rezerwacji i życzymy przyjemnej gry!

Zespół aerosquash

regulamin klubu