Klub aerosquash, działający nieprzerwanie od 2010 roku, jest jednym z największych profesjonalnych klubów squasha w Warszawie.
Klub zlokalizowany przy ulicy Wał Miedzeszyński 646 w historycznych budynkach dawnego zaplecza hangarowego lotniska na Gocławiu. Wyposażony jest w pięć w pełni certyfikowanych kortów do gry w squasha McWil Premium z legarowaną podłogą, dodatkowym wyciszeniem oraz klimatyzacją. Firma McWil jest producentem najwyższej jakości kortów do squasha, certyfikowanych przez Światową Federację Squasha.
W recepcji klubu znajduje się sklepik sportowy i wypożyczalnia sprzętu do squasha.
Przestronny parking tuż przed wejściem do klubu zapewnia dogodny dojazd i bezpieczny postój auta podczas Waszej wizyty w klubie.
Współpracujący z nami wykwalifikowani trenerzy prowadzą zajęcia indywidualne i grupowe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, dokonywania rezerwacji i życzymy przyjemnej gry!

Zespół aerosquash

regulamin klubu