Damska Liga Aerosquasha

Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Damskiej Ligi Aerosquasha: lista zawodniczek

Formularz zapisów – czynny do 12:00 w dniu poprzedzającym kolejkę: formularz

Rozgrywki odbywają się w każdą niedzielę w godz. 17:00 – 19:00.

Edycja jesienna obejmie ok. 20 kolejek, które zakończą się w styczniu 2022 r. Na koniec edycji wręczone zostaną nagrody dla 3 najlepszych zawodniczek edycji.

Więcej o lidze

Aktualne Wyniki

Ranking rozgrywek

Nagrody na zakończenie sezonu funduje Aerosquash:

 • 1 miejsce – rakieta do squasha + niespodzianka
 • 2 miejsce – karnet o wartości 200 zł na produkty w sklepie Aerosquash lub na korty + niespodzianka
 • 3 miejsce – karnet o wartości 100 zł na produkty w sklepie Aerosquash lub na korty + niespodzianka

Dodatkowo przewidujemy nagrody za wysoką frekwencję. Będą to koszulki sportowe – na wzór strojów reprezentantów Aerosquasha w Polskiej Lidze Squasha. Koszulkę otrzyma każda zawodniczka, która weźmie udział w min. 16 kolejkach Ligi.

Przewidziane są również nagrody specjalne za znaczny wzrost umiejętności, potwierdzony istotnym awansem w rankingu w czasie trwania sezonu. O wyróżnieniu takiej osoby zdecyduje organizator Ligi. Ponadto, wśród zawodniczek, które będą obecne na ceremonii zakończenia sezonu, rozlosujemy upominki.

Ceremonia zakończenia edycji jesiennej odbędzie się 28 stycznia 2022 r. w formie turnieju dla wszystkich zawodników Ligi (Damskiej i Męskiej), zakończonego imprezą integracyjną.

Rozgrywki ligowe to możliwość zagrania z kilkoma zawodniczkami w ciągu 2 godzin oraz szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i formy w krótkich meczach z osobami na podobnym poziomie. Jest to też doskonała okazja do poznania przyszłych sparingpartnerów i ludzi, których łączy wspólna pasja.

Damską Ligę Aerosquasha prowadzi nasza trenerka -> Małgosia Sypniewska

SYSTEM ROZGRYWANIA MECZY

Rozgrywki są podzielone na grupy:

 • Grupa A (najmocniejsza)
 • Grupa B (rekreacyjna)

W każdej grupie gra ok. 7 zawodniczek. Mecze w grupach rozgrywane są systemem każdy z każdym, po dwa sety (możliwe wyniki to 1:1 lub 2:0) do 9 lub 11 punktów, bez przewag (tzw. „nagła śmierć” w przypadku wyniku 8:8 lub 10:10).

Zawodniczki, które zajmują 1. i 2. miejsce w grupie B, awansują do grupy A w następnej kolejce. Analogicznie 2 lub 3 ostatnie zawodniczki z grupy A spadają do grupy B. Liczba spadających zawodniczek zależy od frekwencji oraz dzikich kart w danym tygodniu.

O przydziale do grupy na kolejkę decydują kolejno:

 • wynik w poprzedniej kolejce
 • dzika karta organizatora
 • suma punktów z dotychczasowych kolejek

O zajętym miejscu w kolejce decyduje kolejno:

 • liczba wygranych setów
 • liczba wygranych meczy
 • bilans małych punktów
 • wynik bezpośredniego pojedynku
 • rzut monetą

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Zgłoszenia przyjmujemy tylko i wyłącznie poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYdo godziny 12:00 w dniu poprzedzającym kolejkę Ligi.

W przypadku konieczności odwołania zgłoszenia, prosimy o kontakt z Małgosią Sypniewską (tel. 607 171 048, preferowany SMS). Do godz. 12:00 dnia poprzedzającego kolejkę Ligi, odwołanie zgłoszenia jest bezkosztowe. Rezygnacja po tym terminie lub nieobecność na Lidze mimo zapisu skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości 50 zł.

CO CIĘ MOŻE SPOTKAĆ?

Jeżeli jesteś zawodniczką początkującą to musisz zaakceptować fakt, że pierwsze Twoje mecze mogą być trudne. Podjęłaś ryzyko gry z zawodniczkami, które już zapłaciły swoje „frycowe” i teraz są od Ciebie bardziej doświadczone. Jeżeli wykażesz się determinacją i silną wolą oraz chęcią poprawy swoich umiejętności to za kilka miesięcy Ty będziesz egzaminatorką dla nowych adeptek Ligi.

KOSZT

 • Udział w kolejce + koktajl białkowy gratis – 60 zł, płatne na recepcji klubu przed grą.
 • Promocja ligowa – zawodniczkom Damskiej Ligi Aerosquasha, które rozegrają min. 12 kolejek w edycji, przysługuje status Stałej Klubowiczki, oznaczający promocyjne ceny wynajmu kortów w weekendy oraz w tygodniu do godziny 17:00. Status Stałej Klubowiczki obowiązuje od dnia rozegrania 12. kolejki do końca następnej edycji Ligi, pod warunkiem, że zawodniczka nadal utrzymuje wysoką frekwencję uczestniczy w Lidze.

REGULAMIN

 1. Zawodniczki wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie video z ich udziałem oraz zamieszczanie zdjęć i nagrań w Internecie przez Klub Aerosquash.
 2. Klub Aerosquash nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu Zawodniczek. Zawodniczki biorą udział w Lidze na własną odpowiedzialność.
 3. Zawodniczki wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej klubu Aerosquash.
 4. Wszelkich informacji na temat Ligi udziela recepcja lub Małgorzata Sypniewska.
 5. Klub Aerosquash zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu.
 6. Zawodniczki uczestniczące w rozgrywkach Damskiej Ligi Aerosquash akceptują powyższe zasady oraz Regulamin Klubu Aerosquash.