klubowa liga squasha

6 grudnia 2018 / aktualności
klubowa liga squasha
Wszystkich klubowiczów chcących sprawdzić się w rywalizacji z innymi zapraszamy do wzięcia udziału w klubowej lidze squasha.

Rozgrywki ligowe odbywają się w poniedziałki i wtorki od godz. 20.00 do 22.00 pod okiem Andrzeja Bystrzejewskiego. Na zwycięzców oraz osoby o największej frekwencji czekają nagrody.

Uczestnicy rywalizują o zwycięstwo w danej edycji zdobywając punkty rankingowe w każdej kolejce ligowej. Występują trzy edycje: Wiosenna (marzec – czerwiec), Wakacyjna (lipiec – wrzesień) oraz najdłuższa Jesienno-Zimowa (październik – luty). Zdobycze punktowe na bieżąco są zliczane na koncie zawodnika ustalając jego aktualną pozycję w rankingu.

System rozgrywek

Zawodnicy rozgrywają swoje mecze w grupach o podobnych umiejętnościach. W chwili obecnej są cztery grupy A, B1, B2, C. Osoby rozpoczynające swoją przygodę ze squashem zapraszane są do grupy C. Gracze ze znanym dorobkiem w zawodniczej karierze squashowej najprawdopodobniej zagrają w grupie A lub B1.

W przypadku grup 6 lub 7 osobowych mecze w grupach rozgrywane są do dwóch setów (możliwe wyniki to 1:1 lub 2:0) do 9 lub 11 punktów z tzw. „nagłą śmiercią” w przypadku stanu meczu 8:8 lub 10:10 (tzn. bez przewag). Przy mniejszym stanie osobowym grup (mniejszej lub równej 6 graczy) mecze rozgrywane są w systemie „best of three” (możliwe wyniki to 2:1 lub 2:0).

Cennik:

Jednorazowy udział – 50 PLN za kolejkę

Zapisy:

Dodatkowe informacje i zapisy u Andrzeja pod numerem tel. 604 588 600 lub mailem: [email protected]

Każdy kto ma tylko ochotę zagrać w naszej lidze jest zawsze mile widziany. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc jak i konieczność zaplanowania rozgrywek wymagane są wcześniejsze zapisy.

Dla wszystkich uczestników ligi, którzy chcą podnieść swoje umiejętności pod okiem trenera, czeka specjalna oferta treningowa Andrzeja.