Liga Mikstów w Aerosquashu

Zapraszamy do udziału w pierwszej w historii, wiosennej edycji Ligi Mikstów w Aerosquashu!

Rozgrywki odbywają się w (prawie) każdą sobotę w godz. 17:00 – 19:00.

Formularz zapisów na najbliższą kolejkę – czynny do 12:00 w dniu poprzedzającym kolejkę: formularz

Lista osób zapisanych na najbliższą kolejkę, wyniki oraz ranking: lista

Ligę Mikstów w Aerosquashu prowadzi nasza trenerka: Małgosia Sypniewska – w razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Liga Mikstów to rekreacyjne, „koedukacyjne” rozgrywki – w których jednocześnie grają Panowie i Panie (w różnych lub tych samych grupach, w zależności od poziomu zaawansowania).

To idealne rozwiązanie dla:

 • Par, które na Ligę chciałyby przyjeżdżać razem
 • Pań, które chcą poznać nowych ligowych przeciwników
 • Panów, którzy chcą pograć nieco bardziej rekreacyjnie niż w Lidze Męskiej/Open, a za to w doborowym towarzystwie Pań 🙂

Dodatkowo w terminach 23 kwietnia i 28 maja 2022 r. planujemy zorganizować Turnieje Mikstów, gdzie rywalizacja odbywać się będzie w parach mieszanych.

Edycja wiosenna obejmuje ok. 10-12 kolejek, które zakończą się w czerwcu 2022 r. Do rankingu końcowego liczy się 8 najlepszych wyników.

Rozgrywki ligowe to możliwość zagrania z kilkoma przeciwnikami w ciągu 2 godzin oraz szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i formy w krótkich meczach z osobami na podobnym poziomie. Jest to też doskonała okazja do poznania przyszłych sparingpartnerów i ludzi, których łączy wspólna pasja.

Przewidujemy nagrody niespodzianki na zakończenie edycji – dla najlepszych, za wysoką frekwencję (min. 8 kolejek) oraz za znaczny wzrost umiejętności w czasie trwania edycji. Ponadto, wśród zawodników i zawodniczek, którzy będą obecne na ceremonii zakończenia sezonu, rozlosujemy upominki.

Ceremonia zakończenia edycji wiosennej odbędzie się 10 czerwca 2022 r. w formie turnieju dla wszystkich zawodników Ligi (Damskiej, Męskiej i Mikstów) połączonego imprezą integracyjną.

SYSTEM ROZGRYWANIA MECZY

Rozgrywki są podzielone na grupy:

 • Grupa A (najmocniejsza)
 • Grupa B (rekreacyjna +)
 • Grupa C (rekreacyjna/ początkująca)

W każdej grupie gra ok. 6-7 osób. Mecze w grupach rozgrywane są systemem każdy z każdym, po dwa sety (możliwe wyniki to 1:1 lub 2:0) do 9 lub 11 punktów, zazwyczaj bez przewag (tzw. „nagła śmierć” w przypadku wyniku 8:8 lub 10:10).

Osoby, które zajmują najwyższe 1 lub 2 miejsca w grupie B i C, awansują odpowiednio do grupy A i B w następnej kolejce. Analogicznie 1 lub 2 ostatnie osoby z grup A i B spadają odpowiednio do grup B i C. Liczba awansujących i spadających osób zależy od frekwencji oraz dzikich kart w danym tygodniu.

O przydziale do grupy na kolejkę decydują kolejno:

 • wynik w poprzedniej kolejce
 • dzika karta organizatora
 • suma punktów z dotychczasowych kolejek

O zajętym miejscu w kolejce decyduje kolejno:

 • liczba wygranych setów
 • liczba wygranych meczy
 • bilans małych punktów
 • wynik bezpośredniego pojedynku
 • rzut monetą

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Zgłoszenia przyjmujemy tylko i wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowydo godziny 12:00 w dniu poprzedzającym kolejkę Ligi.

W przypadku konieczności odwołania zgłoszenia, prosimy o kontakt z Małgosią Sypniewską (tel. 607 171 048, preferowany SMS). Do godz. 12:00 dnia poprzedzającego kolejkę Ligi, odwołanie zgłoszenia jest bezkosztowe. Rezygnacja po tym terminie lub nieobecność na Lidze mimo zapisu skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości 50 zł.

KOSZT

 • Udział w kolejce + koktajl białkowy gratis – 60 zł, płatne na recepcji klubu przed grą.
 • Promocja ligowa – zawodniczkom i zawodnikom ligowym, którzy rozegrają min. 8 kolejek w edycji, przysługuje status Stałego Klubowicza, oznaczający promocyjne ceny wynajmu kortów w weekendy oraz w tygodniu do godziny 17:00. Status Stałego Klubowicza obowiązuje od dnia rozegrania 8. kolejki do końca następnej edycji Ligi, pod warunkiem utrzymywania wysokiej frekwencji w Lidze.

REGULAMIN

 1. Zawodnicy wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie video z ich udziałem oraz zamieszczanie zdjęć i nagrań w internecie przez Klub Aerosquash.
 2. Klub Aerosquash nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu Zawodników. Zawodnicy biorą udział w Lidze na własną odpowiedzialność.
 3. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej klubu Aerosquash.
 4. Wszelkich informacji na temat Ligi udziela recepcja lub Małgorzata Sypniewska.
 5. Klub Aerosquash zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu.
 6. Zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach Ligi Mikstów w Aerosquashu akceptują powyższe zasady oraz Regulamin Klubu Aerosquash.

Więcej o lidze

Aktualne Wyniki

Ranking rozgrywek