Liga Rekreacyjna

Zapraszamy do udziału w Lidze Rekreacyjnej w Aerosquashu!

Rozgrywki odbywają się w każdą niedzielę w godz. 17:00 – 19:00.

Formularz zapisów na najbliższą kolejkę – czynny do 12:00 w dniu poprzedzającym kolejkę: formularz

Lista osób zapisanych na najbliższą kolejkę, wyniki oraz ranking: lista

Ligę prowadzi nasza trenerka: Małgosia Sypniewska – w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Liga Rekreacyjna wyewoluowała z Damskiej Ligi Aerosquasha, która od lata 2022 r. otworzyła się dla wszystkich graczy, niezależnie od płci! 🙂 Panie i Panowie grają w różnych lub mieszanych grupach, w zależności od preferencji i poziomu zaawansowania.

Od jesieni 2022 r. jest też grupa tylko dla Pań, a ponadto na koniec Edycji z rankingu końcowego będzie wyodrębniony ranking Pań – na zwyciężczynie czekają nagrody niespodzianki!

Bieżąca edycja obejmuje ok. 18 kolejek, które zakończą się w styczniu 2023 r. Do rankingu końcowego liczy się 13 najlepszych wyników.

Rozgrywki ligowe to możliwość zagrania z kilkoma przeciwnikami w ciągu 2 godzin oraz szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i formy w krótkich meczach z osobami na podobnym poziomie. Jest to też doskonała okazja do poznania przyszłych sparingpartnerów i ludzi, których łączy wspólna pasja.

Przewidujemy nagrody niespodzianki na zakończenie edycji – dla najlepszych, za wysoką frekwencję (min. 13 kolejek) oraz za znaczny wzrost umiejętności w czasie trwania edycji.

Ceremonia zakończenia edycji letniej odbędzie się 3 lutego 2023 r. w formie turnieju dla wszystkich zawodników Lig (Ligi Open, Ligi Mikstów i Ligi Rekreacyjnej) połączonego z imprezą integracyjną.

Wyniki:


Ranking rozgrywek

SYSTEM ROZGRYWANIA MECZY

Rozgrywki są podzielone na grupy:

 • Grupa A (najmocniejsza)
 • Grupa B (rekreacyjna)
 • Grupa Tylko dla Pań 🙂 (rekreacyjna)

W każdej grupie gra ok. 6-7 osób. Mecze w grupach rozgrywane są systemem każdy z każdym, zazwyczaj po dwa sety (możliwe wyniki to 1:1 lub 2:0) do 9 lub 11 punktów, zazwyczaj bez przewag (tzw. „nagła śmierć” w przypadku wyniku 8:8 lub 10:10).

O przydziale do grupy na kolejkę decydują:

 • preferencje zawodnika określone w formularzu zgłoszeń
 • dotychczasowe wyniki ligowe
 • wiedza ekspercka organizatorów 😉

O zajętym miejscu w kolejce decyduje kolejno:

 • liczba wygranych setów
 • wynik bezpośredniego pojedynku
 • bilans małych punktów
 • liczba wygranych meczy
 • rzut monetą

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowydo godziny 12:00 w dniu poprzedzającym kolejkę Ligi.

W przypadku konieczności odwołania zgłoszenia, prosimy o kontakt z Małgosią Sypniewską (tel. 607 171 048, preferowany SMS). Do godz. 12:00 dnia poprzedzającego kolejkę Ligi, odwołanie zgłoszenia jest bezkosztowe. Rezygnacja po tym terminie lub nieobecność na Lidze mimo zapisu skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości 50 zł.

 

KOSZT

 • Jednorazowy udział w kolejce – 65 zł, płatne w recepcji klubu przed grą.
 • Możliwosć zakupu pakietu 5 lub 10 wejść w cenie 60 zł/ kolejka (5 wejść) lub 55 zł/ kolejka (10 wejść) – prosimy o kontakt z Małgosią Sypniewską.
 • Do każdego udziału (jednorazowego lub pakietowego): koktajl białkowy gratis! (zamówienia w recepcji w trakcie lub po zakończeniu Ligi).
 • Promocja ligowa – zawodniczkom i zawodnikom ligowym, którzy rozegrają min. 13 kolejek w edycji, przysługuje status Stałego Klubowicza, oznaczający promocyjne ceny wynajmu kortów w weekendy oraz w tygodniu do godziny 17:00. Status Stałego Klubowicza obowiązuje od dnia rozegrania 13. kolejki do końca następnej edycji Ligi, pod warunkiem utrzymywania wysokiej frekwencji w Lidze.

 

REGULAMIN

 1. Zawodnicy wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie video z ich udziałem oraz zamieszczanie zdjęć i nagrań w internecie przez Klub Aerosquash.
 2. Klub Aerosquash nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu Zawodników. Zawodnicy biorą udział w Lidze na własną odpowiedzialność.
 3. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej klubu Aerosquash.
 4. Wszelkich informacji na temat Ligi udziela recepcja lub Małgorzata Sypniewska.
 5. Klub Aerosquash zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu.
 6. Zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach Ligi w Aerosquashu akceptują powyższe zasady oraz Regulamin Klubu Aerosquash.