Liga tenisa Stołowego!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wiosennej edycji ligi tenisa stołowego aerosquash. Obecne rozgrywki rozpoczynają się 21 marca 2024, w godzinach 19:00-21:00 i odbywają się co tydzień!

Zapraszamy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Nie czekajcie, zapiszcie się już teraz na czwartkowy wieczór i przyjdźcie do naszego klubu, aby zagrać emocjonujące mecze!

Jak się zapisać?

Najprostszym sposobem jest telefon lub sms pod nr tel. 796 77 10 10, zgłoszenie w recepcji naszego klubu lub przez formularz: link

Opłata

Jednorazowy udział w kolejce to 50 zł i 2h świetnej zabawy!

Regulamin

1. Zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach Ligi Aerosquash akceptują poniższy regulamin oraz regulamin klubu Aerosquash.

2. Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach Ligi Aerosquash wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie video z ich udziałem oraz zamieszczanie zdjęć i nagrań w Internecie przez organizatora.

3. Klub Aerosquash nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu zawodników biorących udział w rozgrywkach. Zawodnicy biorą udział w lidze na własną odpowiedzialność.

4. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej klubu Aerosquash.

5. Klub Aerosquash zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.

6. Zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach którejkolwiek ligi w Aerosquash, akceptują powyższe zasady oraz Regulamin Klubu Aerosquash.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z Mariuszem.

Więcej o lidze:

Ranking rozgrywek