Liga tenisa Stołowego!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wiosennej edycji ligi tenisa stołowego aerosquash. Obecne rozgrywki rozpoczeły się 16 marca 2023!

Zapraszamy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Nie czekajcie, zapiszcie się już teraz na czwartkowy wieczór i przyjdźcie do naszego klubu, aby zagrać emocjonujące mecze!

SYSTEM ROZGRYWANIA MECZY

Rozgrywki są podzielone na dywizje:

– Grupa A – rozgrywa swoje mecze w czwartki od 18 do 20 .

– Grupa B – rozgrywa swoje mecze również w czwartki od 20 do 22.

W każdej grupie gra zazwyczaj 7 zawodników. Mecze w grupach rozgrywane są systemem każdy z każdym, do trzech wygranych setów.

Gracze którzy zajmują 1 i 2 miejsce w grupach B awansują do grupy A w następnej kolejce. Analogicznie 2 ostatnich graczy z grup A spada do grupy B.

Jak się zapisać?

Najprostszym sposobem jest telefon lub sms pod nr tel. 725 006 978 lub zgłoszenie w recepcji naszego klubu.

Jeśli jesteś na liście graczy ligowych to w każdy weekend poprzedzający kolejkę ligową otrzymasz sms z informacją o zapisie w najbliższej kolejce.

Opłata

Przez najbliższy miesiąc (do 13.04.2023) obowiązywać będzie promocyjna cena 30 zł za udział w kolejce!

Regulamin

1. Zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach Ligi Aerosquash akceptują poniższy regulamin oraz regulamin klubu Aerosquash.

2. Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach Ligi Aerosquash wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie video z ich udziałem oraz zamieszczanie zdjęć i nagrań w Internecie przez organizatora.

3. Klub Aerosquash nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu zawodników biorących udział w rozgrywkach. Zawodnicy biorą udział w lidze na własną odpowiedzialność.

4. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej klubu Aerosquash.

5. Klub Aerosquash zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.

6. Zawodnicy uczestniczący w rozgrywkach którejkolwiek ligi w Aerosquash, akceptują powyższe zasady oraz Regulamin Klubu Aerosquash.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z Adamem lub Mateuszem.