O ROZGRYWKACH

Your Content Goes Here

Jeśli tylko masz ochotę zagrać w naszej lidze jesteś zawsze mile widziany:)

Rozgrywki klubowe dadzą Ci możliwość zagrania z kilkoma zawodnikami w ciągu 2 godzin oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i formy w krótkich meczach z graczami na podobnym poziomie.

SYSTEM ROZGRYWANIA MECZY

Rozgrywki są podzielone na cztery dywizje.

  • Grupa A (najmocniejsza grupa) – rozgrywa swoje mecze we wtorki od 20 do 22.
  • Grupa B1 (słabsza od A ale wciąż mocna) – rozgrywa swoje mecze również we wtorki od 20 do 22.
  • Grupa B2 (trzecia w kolejności) – rozgrywa swoje mecze w poniedziałki od 20 do 22.
  • Grupa C (pierwsza grupa do której trafisz zapisując się do rozgrywek) – rozgrywa swoje mecze w poniedziałki od 20 do 22.

Każda grupa ma zazwyczaj 6-7 osób. Mecze w grupach rozgrywane są systemem każdy z każdym. do dwóch setów (możliwe wyniki to 1:1 lub 2:0) do 9 lub 11 punktów z tzw. „nagłą śmiercią” w przypadku stanu meczu 8:8 lub 10:10 (tzn. bez przewag)

Przy mniejszym stanie osobowym grup (mniejszej lub równej 5 graczy) mecze rozgrywane są w systemie „best of three” (możliwe wyniki to 2:1 lub 2:0).

JAK AWANSOWAĆ?

Gracze którzy zajmują 1 i 2 miejsce w grupach B1, B2 i C awansują do wyższych grup. Analogicznie ostatni gracze z grup A, B1, B2 spadają do niższych grup.

Aktualne wyniki rozgrywek sprawdzisz tutaj : Wyniki

Ranking obecnych rozgrywek znajdziesz tutaj : Ranking

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Najprostszym sposobem jest telefon lub sms pod nr tel. 604 588 600 lub w recepcji naszego klubu i deklaracja zgłoszenia do danej kolejki ligowej.

Jeżeli osoba zgłaszająca się rozpoczyna swoją przygodę ze squashem to najprawdopodobniej zagra w grupie C. Gracze ze znanym dorobkiem w zawodniczej karierze squashowej zapraszani są do grupy A lub B1.

CO CIĘ MOŻE SPOTKAĆ?

Jeżeli jesteś graczem początkującym to musisz zaakceptować fakt, że pierwsze Twoje mecze będą dla Ciebie małą udręką. Podjąłeś ryzyko gry z zawodnikami, którzy już zapłacili swoje „frycowe” i teraz są od Ciebie bardziej doświadczeni. Jeżeli wykażesz się determinacją i silną wolą oraz chęcią poprawy swoich umiejętności to za kilka miesięcy/lat ty będziesz egzaminatorem dla nowych adeptów squasha.

MOŻLIWOŚĆ SZKOLENIA

Dla każdego z graczy, który wyrazi tylko chęć poprawiania swoich umiejętności pod okiem trenera, oferta specjalna na lekcje squasha.

Zapraszamy do rywalizacji !!!