Podsumowanie rundy jesiennej 2021 ligi open i damskiej w Aerosquash

Już 28 stycznia zamykamy rozgrywki rundy jesiennej lig w Aerosquash – zapraszamy do udziału w turnieju podsumowującym !!!

Lista zgłoszeń

Plan imprezy w piątek 28 stycznia:

– 19:00 rozpoczęcie meczy;

– 20:00 krótka przerwa na wręczenie nagród zwyciężczyniom/zwycięzcom rundy jesiennej;

– 20:30 kontynuacja gier;

– 21:00 poczęstunek;

– 23:00 lub później zakończenie.

Harmonogram gier dostępny będzie w czwartek po godz. 20:00.

Liczba zawodników nieograniczona.

Zapisy trwają do środy 26 stycznia do godz. 20:00, zgłoszenia online: kliknij tutaj lub w recepcji klubu: tel. 505-455-633

Opłata: 60 zł

Zasady rozgrywek: Turniej rozgrywamy systemem pucharowym z grą o każde miejsce “best of 3 lub 5” (do 3/5 wygranych setów / każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi), pokonani sędziują kolejne mecze.

Organizator ma prawo do zmiany systemu rozgrywek w zależności od liczby zgłoszeń.

Nagrody w turnieju:

I miejsce – nagroda niespodzianka

II miejsce – nagroda niespodzianka

III miejsce – nagroda niespodzianka

Wszyscy uczestnicy potwierdzają, iż grają na własną odpowiedzialność i nie mają żadnych przeciwwskazań zdrowotnych. Udział w turnieju oznacza akceptację regulaminu klubu, który dostępny jest na stronie klubu tutaj.