Maciej Chądzyński

Jeden z najbardziej doświadczonych trenerów squasha w Polsce, z najwyższymi uprawnieniami trenerskimi WSF level 3 nadanym przez Światową Federację Squasha zaprasza na treningi indywidualne i grupowe.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener z 25 letnim doświadczeniem pracy na korcie z zawodnikami i amatorami na każdym poziomie zaawansowania. Wyszkolił wielu zawodników i zawodniczki grających w turniejach do rankingu Polskiego Związku Squasha oraz reprezentujących barwy narodowe.

Jako zawodnik był członkiem Kadry Narodowej w latach 2000-2004. Wraz z drużyną narodową zdobył brązowy medal w Pucharze Europy ENCC w roku 2003 w Bratysławie. Indywidualnie zdobył Wicemistrzostwo Polski w roku 2004.

Od początku związany również z budowaniem ruchu społecznego wokół squasha. Członek założyciel Polskiej Federacji Squasha w roku 2002 oraz inicjator i główny wykonawca projektu powstania Polskiego Związku Squasha w roku 2018.

Obecnie w strukturach PZSQ zajmuje pozycję Przewodniczącego Komisji Trenerskiej, gdzie odpowiada za ogólnopolski projekt kształcenia kompetencji trenerskich. Przygotowuje i certyfikuje młodszych trenerów z ramienia Światowej Federacji Squasha.

W klubie aerosquash prowadzi na co dzień zajęcia dla początkujących, dla graczy klubowych i zaawansowanych. Jego motto w pracy: „Szybkie efekty i wysoka jakość – Klienci muszą wiedzieć, że przychodzą do mnie, aby nauczyć się jak najszybciej grać, a nie wyklepywać pojedyncze umiejętności, które po wielu latach połączą się w całość. Skracam czas nauki do minimum.”

tel. 501 607 094

e-mail: [email protected]