pierwsze kroki

21 sierpnia 2020 / aktualności
pierwsze kroki

Jesteś nowy w Aerosquash? Nie ma problemu, nasz program dla początkujących graczy squash’a wprowadzi Cię w ten sport i nasz fantastyczny klub! Zacznij bezpłatnie od „Pierwszych Kroków”!
Akcja skierowana jest do wszystkich którzy chcą rozpocząć przygodę ze squashem. Po tych spotkaniach będziesz już mógł  samodzielnie zarezerwować kort i wypróbować swoje nowe umiejętności
squash’a z przyjaciółmi. Cały sprzęt 
dla graczy z programu „Pierwsze Kroki” wliczony w cenę wynajmu kortu i do wypożyczenia w recepcji! Dotyczy tylko nowych graczy. 

„Pierwsze Kroki” mają na celu przekazanie podstawowych umiejętności  dotyczących zasad gry (w tym bezpieczeństwa) oraz praktycznych porad, które umożliwią czerpanie przyjemności z gry już od samego początku. Opieka trenerska na zajęciach jest bezpłatna, uczestnik pokrywa tylko koszt kortu w zależności od pory dnia która mu najbardziej odpowiada.
Osoby chcące dalej zgłębiać tajniki gry zapraszamy do kontynuowania nauki z wybranym trenerem. Spotkania odbywają się po wcześniejszym ustaleniu terminu z trenerem (wymagany kontakt z recepcją w celu ustalenia terminu spotkania oraz rezerwacji kortu).
Zarezerwuj  udział w zajęciach „Pierwsze Kroki” już dziś. Skontaktuj się z recepcją i wybierz dogodny dla siebie termin. Do zobaczenia na kortach!