Trening motoryczny

Trening motoryczny dla zawodników squasha to specjalnie zaprojektowane zajęcia mające na celu poprawę kondycji i umiejętności fizycznych graczy. Trenujący będą mieli do dyspozycji indywidualne lub grupowe (max 4 osoby) zajęcia prowadzone przez doświadczonych trenerów Bartka i Kacpra.

Podczas treningów, zawodnicy będą pracować nad zwiększeniem siły, wytrzymałości, szybkości, koordynacji ruchowej i elastyczności. Treningi będą dostosowane do poziomu umiejętności każdego uczestnika, a także do celów, jakie chcą osiągnąć.

Treningi motoryczne dla zawodników squasha to doskonały sposób na poprawienie swojej gry i osiągnięcie wyższego poziomu umiejętności. Zajęcia są idealne zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej doświadczonych graczy, którzy chcą poprawić swoją grę w squasha i osiągnąć lepsze wyniki w turniejach i meczach.

Witajcie! Jestem Kacper, trener przygotowania motorycznego. Pracuję nad poprawą siły, szybkości i wytrzymałości – zarówno tych młodych jak i dorosłych – już od wielu lat. Swoją wiedzę ciągle rozwijam o kolejne kursy, nie tylko z zakresu przygotowania motorycznego, ale także o te z poprawy higieny ruchu. Zapraszam do kontaktu i wspólnie wyciśnijmy z Waszego organizmu jak najwięcej.”

Kacper – tel. 510671211

Cześć! Mam na imię Bartosz. Jestem fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym. Moim zadaniem jest pokazać Ci, jak zdrowo i aktywnie można poprawić swoją sprawność fizyczną. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych w tenisie ziemnym i nie tylko! Dzięki zdobytej wiedzy na wielu kursach, pragnę Wam pokazać, że już po paru treningach będziecie widzieli pierwsze efekty swojej pracy na korcie squashowym!

Bartosz – tel. 503154462

Cennik

Zajęcia indywidualne 150 zł / za zajęcia
Zajęcia grupowe (max 4 osoby) 200 zł / za zajęcia
Zajęcia grupowe powyżej 7 osób 30 zł / od osoby

Jak zapisać się na trening?

Skontaktuj się telefonicznie z Bartkiem lub Kacprem i zapisz się na pierwszy trening!