Finaliści turnieju Aerosquash Decathlon Cup v. 3

Turniej kat. C
Aerosquash Decathlon Cup vol. 3

W piątek 16/10/2020 rozegraliśmy kolejny, trzeci już turniej z cyklu Decathlon Cup. Zwycięzcą został Janek Pisula, który w pięciosetowym finale pokonał Jacka Grochowinę. Pojedynek był wyjątkowo wyrównany i tylko większa cierpliwość Janka w grze przyniosła mu zwycięstwo.

Trzecie miejsce wywalczył Sławek Sikora po pięciosetowym pojedynku z Mateuszem Paulskim. Mateusz był naprawdę blisko swojego pierwszego podium. Niestety dla Mateusza, więcej sił na walkę zachował Sławek i tym sposobem zapewnił sobie zarówno trzecie miejsce jak również wielką radość swoich córek, które dzielnie mu kibicowały przez cały czas trwania turnieju.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom uczestniczącym w tym piątkowym turnieju i zapraszamy do zdobywania kolejnych punktów rankingowych w następnych turniejach organizowanych przez nasz klub.