Zobacz instrukcję obsługi maszyny

Maszyna do nagrywania piłek

Maszyna umożliwia wszechstronne treningi gry w squash na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli jakieś zagranie sprawia Ci trudność trenując z maszyną możesz poprawić swoją skuteczność i technikę w danym, konkretnym zagraniu. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności gry w squash to trenuj z maszyną minimum raz w tygodniu, a Twoja gra będzie się poprawiać z tygodnia na tydzień. Maszyna jest dostępna w cenie kortu w godzinach 10:00 – 15:00. W pozostałych godzinach zobacz cennik.

Uwaga: warunkiem wypożyczenia maszyny jest udział w krótkim szkoleniu zakończony podpisaniem oświadczenia o przeszkoleniu, dlatego przed pierwszym wypożyczeniem maszyny proszę o kontakt z recepcją w celu zaplanowania terminu szkolenia.

Maszyna pomieści 81 piłek, dzięki czemu można wytrenować odpowiednią powtarzalność żądanego uderzenia. Maszyna zasilana jest z akumulatora, dzięki czemu nie są potrzebne żadne kable na korcie. Sterując maszynę z pilota można ustawić wymagane parametry nagrywanych piłek. Instrukcja obsługi maszyny znajduje się tu. Dla ułatwienia korzystania z maszyny przygotowaliśmy kilka najbardziej przydatnych ćwiczeń z maszyną, gdzie znajdziesz wszystkie parametry ustawienia maszyny, dzięki czemu nie stracisz niepotrzebnie czasu na ustawienia maszyny. Instrukcja w formie wydrukowanego dokumentu jest również dostępna do wypożyczenia razem z maszyną. W instrukcjach do ćwiczeń znajdują się również filmy video, dzięki czemu sposób wykonywania ćwiczeń będzie prosty do wykonania.

Instrukcje do ćwiczeń: